Rull-iluuisutamine on mitmekülgne spordiala, kus sõidetakse paarisratastega rulluiskudel ning tehakse sarnaselt iluuisutamisele piruette, hüppeid, samme jt elemente. Sõidetakse spetsiaalselt sisetingimuste jaoks mõeldud rulluiskudega.

Eestis on rull-iluuisutamisega edukalt tegeletud üle viieteistkümne aasta. Mujal maailmas on ala olnud populaarne aga juba mitukümmend aastat. Rull-iluuisutamises korraldatakse võistlusi üksik-, paaris- ja rühmakavades nii maailma kui ka Euroopa tasemel. Meie klubi eesmärgiks on arendada rull-iluuisutamise sportlikku tegevust ning populariseerida ala. Samuti soovime osa võtta üksik- ja rühmakavadega erinevatest võistlustest nii Eestis kui Euroopas.

Esimeste treeningutega alustasime 2008 aastal ning 2023 sügisel jätkame juba kuuteistkümnenda hooajaga. Igal aastal oleme korraldanud erinevaid esinemisi ning võistlusi.

Foxartistic kuulub Eesti Rulluisuliitu.

RULL-ILUUISUTAMINE

Karin Uudevald
Juhataja / Treener, EKR 6
Karin@foxartistic.com +372 566 27983
Hanna-Stiina Kivinurm
Treener, EKR 4
Hanna-Stiina@foxartistic.com
Triin Juss
Treener, EKR 5
Triin@foxartistic.com +372 522 7755
Elis Lemberg
Treener, EKR 4
Elis@foxartistic.com
Anne-Mari Tamm
Treener, EKR 4
Anne-Mari@foxartistic.com
Tiina-Mai Liiv
Treener, EKR 3
Tiina-Mai@foxartistic.com
Lisandra Nirgi
Treener, EKR 3
Mari-Liis Männard
Juhendaja
Mari-Liis@foxartistic.com
Terle Juss
Juhendaja
Anette Amanda Brand
Treener, EKR 3
Janelle Jaadla
Juhendaja
Isabel Graf
Treener, EKR 3
Hanna Jõgi
Juhendaja

AKROBAATIKA

Mart Joalaid
Treener, EKR 3
Imre Liivak
Treener, EKR 5

TOETUSNAISKOND

Tiina Juss
Tiina@foxartistic.com
Raamatupidaja

Anette Aun
Anette@foxartistic.com
Mänedžer