Rull-iluuisutamine on mitmekülgne spordiala, kus sõidetakse paarisratastega rulluiskudel ning tehakse sarnaselt iluuisutamisele piruette, hüppeid, samme jt elemente. Sõidetakse spetsiaalselt sisetingimuste jaoks mõeldud rulluiskudega.

Eestis on rull-iluuisutamisega edukalt tegeletud üle viiteistkümne aasta. Mujal maailmas on ala olnud populaarne aga juba mitukümmend aastat. Rull-iluuisutamises korraldatakse võistlusi üksik-, paaris- ja rühmakavades nii maailma kui ka Euroopa tasemel. Meie klubi eesmärgiks on arendada rull-iluuisutamise sportlikku tegevust ning populariseerida ala. Samuti soovime osa võtta üksik- ja rühmakavadega erinevatest võistlustest nii Eestis kui Euroopas.

Esimeste treeningutega alustasime 2008 aastal ning 2021 sügisel jätkame juba neljateistkümneda hooajaga. Igal aastal oleme korraldanud erinevaid esinemisi ning võistlusi.

Foxartistic kuulub Eesti Rulluisuliitu.

Karin Uudevald
Juhataja / Treener
Karin@foxartistic.com
+372 566 27983
Anne-Mari Tamm
Treener
Anne-Mari@foxartistic.com
+372 529 4899
Triin Juss
Treener
Triin@foxartistic.com
+372 522 7755
Elis Lemberg
Treener
Elis@foxartistic.com
Hanna-Stiina Kivinurm
Treener
Hanna-Stiina@foxartistic.com
Isabel Graf
Treener
Isabel@foxartistic.com
Tiina-Mai Liiv
Treener
Tiina-Mai@foxartistic.com
Heili Parras
Iluvõimlemine / akrobaatika
Kristina Jelõkova
Mänedžer
kristina@foxartistic.com
+372 5694 9416

.

 

.