Ühepäevased rulluisulaagrid

Hind 45 eurot

Registreerimine nädal enne laagri toimumist Sportlyzeri kaudu!

 


Suvelaagrid 2021

30. juuli – 06. august 2021 Kurgjärve ÜKE laager (min 36 kohta)

KÕIK RÜHMAD

Registreerimine kuni 15. aprill 2021 Sportlyzery kaudu!

Hind 220 eurot!

Kurgjärvest – asub Haanjas ning kohale viib ja tagasi toob laagri poolt korraldatud buss (Nõmme spordikeskusest). Kohapeal 3x päevas toitlustus (va esimene ja viimane päev). Ööpäevaringselt on olemas meditsiiniõde.

Sisu – nagu pealkiri ütleb on tegemist ÜKE (üldkehaline ettevalmistus) laagriga. Seega käime reas ehk inline rullidega distantsi sõitmas, teeme oma paarisrattaliste rulluiskude ehk quadidega tantsukava, jookseme (ümberjärve- ja mäkkejooks, maastikumängud jms), teeme erinevaid teatevõistlusi, ujume, mängime pallimänge, lisaks natuke jõutrenni ja kübeke erialaseid harjutusi. Igal õhtul toimub laagri ülene huvitegevus (laagris on korraga mitmeid treeninggruppe – ujujad, lauatennis, kergejõustik, tennis, korvpall, käsipall, võimlejad jne – kokku ~200 last), kus korraldatakse samuti nii füüsilisi kui ka vaimsed tegevusi. Iga hommik algab sörkjooksu ning suplemisega järves. Laagriterritooriumil on kaks järve – Vaikjärv (“basseiniga”, hommikuti “poiste” järv) ja Kurgjärv (terve päeva jooksul “tüdrukute” järv). Laagris on ka järvesaun (Vaikjärve ääres), kus saame lastega enne õhtusööki 1-2 korda laagri jooksul käia.

Laagrisse registreerimisel tuleb lapsega kindlasti läbi arutada, kas laps on võimeline 8 päeva kodust eemal olema! Seega laagris on emaks-isaks treenerid Karin/Anne-Mari/Triin. Laagrisse lähme eeskätt sporti tegema, aga sinna juurde kuulub tugev sotsiaalne poolne – kuidas saan iseendaga hakkama, kuidas oskan teistega läbi saada jne jne. Laagrisse tulles vanuselist piiri ei ole – aga panen rõhu eelnevale ettevalmistusele ja kodus/trennis teema läbi arutamisele. 2010 ja noorematel neidudel korjame telefonid laagri ajaks enda kätte – iga päev pärast õhtusööki on vanematele helistamise aeg (oluline, et lapsevanemad oleksid telefoni teel kättesaadavad sel ajal!) – põhjus on selles, et murede tekkimisel helistatakse esimesena vanematele, selle asemel, et tulla treeneri jutule. See tekitab kolmnurga, kus lisaks tekkinud lastevahelisele probleemile (selle lahendamisele) tuleb maha rahustada ka lapsevanem. Seega õhtuti on alati see aeg, kus lapsed saavad vanematega jagada päeva rõõme ja muresid.

 

Kehra rulluisulaager

Registreerimine kuni 15. aprill 2021 Sportlyzeri kaudu!

Kehra spordikeskus (Spordi 2b, Kehra, Harju maakond).

Kohapeal 3x päevas toitlustus (va esimene ja viimane päev).

Sisu – mõlemad laagrid on ettevalmistuslaagrid uueks hooajaks – põhirõhk on rulluisutehnika ja kavade lihvimine/õppimine (sh õpime uue hooaja neljaseid rühmakavasid). 

09-12. august 2021 – Grupp 1   (Algettevalmistus spordisõber Pirita, Algettevalmistus sprdisõber Audentes,  Algettevalmistus saavutussport Pirita, Algettevalmistus saavutussport Audentes, Edasijõudnud spordisõber Pirita (valikuline, kas grupp 1 või grupp 2))

Sellesse laagrisse ootame valvevanemaid appi – sellal kui treenerid tegelevad saalis lastega, siis puhkavate lastel hoiab silma peal valvevanem. Iga päev võib olla uus vanem. Kui tead, et saad tulla appi, siis kirjuta oma nimi ja kuupäev Gerli@foxartistic.com

Hind 110 eurot!

18-22. august 2021 – Grupp 2  (Edasijõudnud saavutussport Pirita, Edasijõudnud saavutussport Audentes, Juunior kujunduisutamine, Edasijõudnud spordisõber Pirita (valikuline, kas grupp 1 või grupp 2))

Hind 130 eurot!

Rulluisulaagrid on lühemad, kuid jätkuvalt kehtib reegel, et ema-isa on treener(id) ning lisaks tuleb mõista, et laagrisse tuleme sporti tegema, sealhulgas õpime nii iseenda kui teistega hakkama- ja läbisaamist.


Spordilaagrite kodukord