Järjekorras 5ndad KuldRulli võistlused on peetud!

Kiitus kõikidele neidudele, kes läinud pühapäeval, 6ndal detsembril, võistlesid – olite julged ja püüdlikud – treeneritega teeme teile pika-pika pai!! Loodan et saite hoogu juurde, et igapäevaselt treeningutel usinalt harjutada!

Tulemused:
Algajate klass
1 Kõik neiud, kes julgelt oma etteaste tegid said seekord kohtunikelt suure “naerunäoe” ja esikoha – Heleri Tiido, Ingelii Lõssov, Karmen Liiv, Nora Olivia Rannala, Serel Luik, Hanna-Maria Tammaru, Laura Rebane, Liise Mets, Mia Maria Talvik, Noomi Karoliina Lappalainen

Kolmikhüppe klass A (2007)
1 Lisa Pruuli
2 Miina Mi Lind
3 Ingel Kalamees
4 Hele-Mai Kallas

Kolmikhüppeklass B (2006 ja vanemad)
1 Madli Leen Paluteder
2 Krete Jäger
3 Isabel Sunduk
4 Rebecca Murumaa
5 Mariette Meribel Pukk
6 Kristel-Elisabeth Peek
7 Eliise Lepp

Salchow`i klass
1 Janelle Jaadla
2 Stella Pärtel
3 Anna Brit Parko
4 Nora Maidre
5 Nora Liset Kalju
6 Sandra Anet Kalju

Ühekordsete hüpete klass
1 Meribel Kalev
2 Luisa Sharlyn Butovtshenko
3 Erica Laureen Reppo

Võistluste protokoll

Suur tänud kõikidele, kes aitasd KuldRulli võistluste korraldamisele kaasa – Eilike Lõssov ja Co, Piret Põld, Katri Helena Süld, Kristi Jaadla, Suleva Lind, Günter Lind, Merje Vasar, Signe Pärtel, Aire Kirss, Isabel Graf, Laura Mölder, Marko Mölder, Malena Budõlin, Britt Heinsoo, Saskia Einpalu, Sandra Palk, Natalie Li Lind, Anette Aun, Kirke Marta Süld, Kaidi Hunt ja kõik teised abilised, kes muul moel andsid panuse päeva õnnestumisse.

Suur tänu ka firmadele/isikutele, kes oma toe alla panid – Devin, Harmet, MSEESTI, Budampex, Törley, Kölyök, GD (Gold Digger OÜ) ja Marko Mölder.
.

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.