Flatfoot - harjutused või ortopeedilised sisetallad?

Flatfoot - tavaline haigus noorte. Kui mitte ravida lamedad, võib see põhjustada palju probleeme edasises elus ja isegi takistada teil teha mõned sport. Seetõttu on väga oluline valida õige ravimeetod. Mis toob parimaid tulemusi: harjutused või ortopeedilised sisetallad?

Sisetallad flatopy

Ortopeedilised tooted on kõige levinum ja eelistatud ravimeetod, kuna need ei vaja erilisi jõupingutusi. Lihtsalt sisestage need kingad ja teie jalg on lihtsam. See vähendab valu ja järk-järgult tugevdab kaaret. Siiski, üks sisetallad ei ole kõvenenud, parimad tulemused saavutatakse kombinatsioon ortopeediliste toodete ja regulaarne treening. Oluline on valida õige sisetallad, sest ristlõikega platvormid täidavad nad teistsuguse funktsiooni kui pikisuunalise lamedaga. Samuti on väga oluline kuulata soovitusi selle kohta, kui kaua peaks sisetallad olema kulunud. Liiga lühike rakendus ei anna soovitud mõju ja liiga kaua võib kaasa tuua jalgade ülekoormuse. Samuti tasub meeles pidada, et põik- ja pikisuunaliste lamedate sisetallad ei sobi alla 6-aastastele lastele. See oli selle ajani, et lapse jalg on intensiivselt arenev, seega on soovitatav paljajalu nii palju kui võimalik või kingad pehme ainaga. Teisest küljest ei ole nende jäiga konstruktsiooni sisetallad alanud alla 7-aastaselt kasutamiseks.

Stelc kandmine lamedaga on eriti oluline täiskasvanutele, kelle jalad ei ole enam nii paindlikud. Sisetallad võivad leevendada valu jalad, mis on põhjustatud pika jalgsi või seisab. Samuti vähendavad nad põlveliigenditel ja selgroo koormust, millel ei ole flatfooti tõttu piisavat amortisatsiooni. Ortopeedilised tooted lahendavad selle probleemi tõhusalt ja parandavad patsientide elukvaliteeti. Enne ortopeediliste stelle ostmist peaksite konsulteerima spetsialistidega.

Harjutused Flatfootile

Kõigi asendite defektide ravi, kaasa arvatud lamedad, peaksid põhinema rehabilitatsiooniharjutustel. Lamedate puhul on nende funktsioon tugevdada lihaseid ja suu sidemeid, mis toob kaasa jala õige esitamise. Õigusasused ja korrektsus on väga olulised, kuna ainult igapäevased harjutused võivad põhjustada tingimuse paranemist. Oluline on harjutusi teha varases eas. Need peavad olema individuaalselt füsioterapeut või ortopeedist.

Kokkuvõttes tuleb märkida, et ei ole ühtegi ideaalset lamedat ravimeetodit ja ortopeediliste seadmete kombinatsioon tasapinnalisest rafineerimis- ja sobivatest füüsilistest harjutustest on kõige kasulikum. Seega on võimalus saavutada märkimisväärne paranemine ja isegi täieliku lamedate ladestumine. Pilns vietne optibet piedavato spelu automatu saraksts ir sadala “Kazino”.